STIMATI CONCETATENI,

Am placerea, sa va informez ca, in data de 29.11.2018, am participat la sedinta care a avut loc la nivelul Consiliului Judetean Ilfov, referitor la implementarea celui mai mare proiect cu fonduri nerambursabile,pentru apa si canal,al unui judet.
Intrucat COMUNA CIOROGIRLA face parte din Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara Apa Ilfov, a fost inclusa in cel de-al doilea Master Plan apa-canal, in urma solicitarilor facute de institutia noastra.


Astfel, investitia totala la nivelul COMUNEI CIOROGIRLA se va ridica la valoarea de 8.328.535 euro.
Va atasam, spre informare, Indicatorii trehnico-economici ai investitiei la nivelul UAT CIOROGIRLA.
Tin sa va anunt,pe aceasta cale ca, va vom tine la curent si va vom informa periodic despre desfasuratorul proiectului.
Sper, ca acest proiect sa aduca beneficii majore atat locuitorilor comunei noastre cat si intregului judet.

Indicatori tehnico-economici ai investitiei la nivelul UAT CIOROGIRLA

PRIMAR,
NICULAE VICTOR

 

Adresez salutul meu personal tuturor celor care viziteaza aceasta pagina web, iar din partea comunitatii pe care o reprezint, urez bun venit celor care deschid acest site, pentru a afla cat mai multe despre Comuna Ciorogarla.

- Victor NICULAE -

Newsletter

Contact

Ne gasiti la adresa:

Comuna Ciorogirla, Str. Sos. Bucuresti,      nr. 112,
C.P. 077055
Judetul Ilfov

Sau ne puteti suna:

Telefon: 021/313.15.90
Fax: 021/313.15.90

E-mail: contact@primariaciorogarla.ro